Radio Blaj Caritas Mobilitate Biserica Romana Unita cu Roma, Greco-Catolica Renovabis Humanitäre Hilfe Windesheim e.V. LilianaDesign: web design, creare site

Unde suntem prezenti


Programul socio-medical

Centrul de Ingrijire la Domiciliu - Blaj
RO-515400 Blaj
Str. Republicii, Nr. 8
Asistent medical Culae Ratiu
Tel: 0258 71 22 28
c.ratiu@caritas-blaj.ro

Centrul de Ingrijire la Domiciliu - Brasov
RO-500392 Brasov
Str. 1 Decembrie 1918, nr. 17, bl. 504, sc. D, ap.1
Asistent social Tamas Irina
Tel: 0730588326
irisz.tamas@yahoo.com

Centrul de Ingrijire la Domiciliu - Teius
RO-515900 Teius
Str. Clujului, nr. 80
Asistent social Iulia Berghean
Tel: 0730588330
c.man@caritas-blaj.ro

Centrul de Ingrijire la Domiciliu - Tarnaveni
RO-545600 Tarnaveni
Str. Armatei, nr. 68
Asistent social Baciu Ramona
Tel: 0730588329
r.baciu@caritas-blaj.ro

Centrul de Ingrijire la Domiciliu - Sibiu
RO-550200 Sibiu
Str. Aleea Tesatorilor, nr. 3, ap. 11
Manager proiect: Parjol Adina
Tel: 0730588324
a.parjol@caritas-blaj.ro


Program socio-umanitar

Program de sprijin pentru familii si persoane in dificultate "Bunul Samaritean" - Blaj
RO-515400 Blaj
Str. Astra, nr. 6

Centrul de recuperare neuromotorie (de tip ambulatoriu) "Pruncul Isus" - Medias
RO-515090 Medias
Str. 1 Decembrie, nr. 23
Biris Adelina
Tel: 0730588323
a.biris@caritas-blaj.ro

Centru de prevenire si consiliere antidrog - Brasov
RO-500392 Brasov
Str. 1 Decembrie 1918, nr. 17, bl. 504, sc. D, ap. 1
Asistent social Diana Porutiu
Tel: 0368 80 05 73
d.porutiu@caritas-blaj.ro

Program de prevenire si calamitati naturale - Blaj
RO-515400 Blaj
Str. Republicii, Nr. 8

Proiect de consiliere si reintegrare persoane rrome - Blaj
RO-515400 Blaj
Str. Republicii, Nr. 8
Nicusan Ildiko
Tel: 0730588332
i.nicusan@caritas-blaj.ro